Wiadomości

Mianowanie Komendantów Komendy Powiatowej Policji w Tucholi

Data publikacji 09.07.2024

W Izbie Tradycji tucholskiej komendy odbyła się uroczystość mianowania Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi oraz Jego Zastępcy. Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi powołano inspektora Pawła Zawadę. Pierwszym Zastępcą Komendanta Powiatowego w Tucholi został podinspektor Radosław Kryczka.

Dzisiaj (09.07.2024 r.) w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi odbyło się uroczyste mianowanie Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi oraz Jego Zastępcy. W uroczystej zbiórce uczestniczył Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy inspektor Marcin Woźniak, kadra kierownicza tucholskiej jednostki oraz przedstawiciele służb mundurowych i pracownicy Policji.

Decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Tucholi powołano inspektora Pawła Zawadę. Jego Pierwszym Zastępcą został podinspektor Radosław Kryczka. Rozkazy personalne, oficerom powołanym na stanowiska, wręczył Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy inspektor Marcin Woźniak, który życzył wielu sukcesów i satysfakcji z realizacji zadań.
  
Komendant Powiatowy Policji w Tucholi podziękował inspektorowi Marcinowi Woźniak za zaufanie i możliwość dowodzenia jednostką. Słowa podziękowania skierował również do nadkomisarza Marcina Szulczyka, który ustępując z funkcji objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Sępólnie Krajeńskim.
  
Głos na spotkaniu zabrał również nadkomisarz Marcin Szulczyk, który dziękował kadrze kierowniczej tucholskiej jednostki, policjantom oraz pracownikom cywilnym za dotychczasową, długoletnią współpracę i gratulował objęcia nowych stanowisk inspektorowi Pawłowi Zawadzie oraz podinspektorowi Radosławowi Kryczce.

Po uroczystych przemowach przyszedł czas na podziękowania i życzenia dla Komendantów. Uczestnicy uroczystej zbiórki poza gratulacjami, życzyli również wszelkiej pomyślności oraz powodzenia w realizacji dalszych zamierzeń i planów.

Powrót na górę strony