Wiadomości

Dyżurni rywalizowali w konkursie na szczeblu powiatowym

Data publikacji 15.09.2023

Na sali konferencyjnej tucholskiej jednostki dyżurni rywalizowali w powiatowych eliminacjach do „Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji”. Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych policjantów pełniących służbę na stanowiskach kierowania. Najlepszy z nich weźmie udział w kolejnym etapie zmagań na szczeblu wojewódzkim.

Dyżurni z Komendy Powiatowej Policji w Tucholi wzięli udział w powiatowych eliminacjach do „Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji”. Mundurowi pisali test wiedzy zawodowej. O uzyskanym wyniku sprawdzianu decydowała nie tylko znajomość przepisów, ale także czas w jakim został wypełniony test.

Głównym celem konkursu jest poszerzenie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych policjantów pełniących służbę na stanowiskach kierowania, a także kształtowanie umiejętności przyjmowania zgłoszeń i obsługi zdarzeń wymagających podjęcia działań przez Policję. Zwycięzcą zmagań powiatowych został asp. szt. Ireneusz Gransicki. To właśnie on będzie reprezentował naszą jednostkę w kolejnym etapie turnieju, który odbędzie się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

  • policjanci uczestniczą w teście wiedzy
  • policjanci uczestniczą w teście wiedzy
  • policjanci uczestniczą w teście wiedzy
Powrót na górę strony